In memoriam - Annemarie Ludwig
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
woensdag, 22 augustus 2012 08:40

Ons bereikte het droeve bericht dat Annemarie Ludwig, echtgenote van ons oud-lid Joop Ludwig, op de veel te jonge leeftijd van 48 jaar is overleden. Alhoewel bekend was, dat zij al geruime tijd ernstig ziek was kwam het bericht van haar overlijden toch als een schok. De crematie heeft afgelopen donderdag 23 augustus op Nieuw Eik en Duinen aan de Kamperfoeliestraat 2b plaatsgevonden. Het bestuur en de leden van sv Wateringse Veld wensen Joop en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

Laatst aangepast op maandag, 27 augustus 2012 12:00
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.