Algemene Leden Vergadering
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
dinsdag, 06 april 2021 08:37
Beste leden,

Wij nodigen je uit om op woensdag 21 april a.s. de Algemene Leden Vergadering bij te wonen.

Deze zal gehouden worden om 20:00 uur in ons clubgebouw. 

Agenda:

  1. Opening
  2. Uiteenzetting van de situatie van de vereniging
  3. Stemronde over nieuwe bestuursleden*
  4. Uiteenzetting van de intentie tot fusie met FC Skillz (+ termijnen)
  5. Stemronde over intentie tot fusie
  6. Rondvraag
  7. Einde vergadering
Het spreekt voor zich, dat we ons bij deze ALV aan de coronamaatregelen willen houden. We hanteren onderling anderhalve meter afstand en het aantal aanwezige leden in het clubgebouw bedraagt maximaal 30.

Om te voorkomen dat we over dit aantal heen gaan, verzoeken wij je ons tijdig te laten weten of je wel of niet aanwezig zult zijn bij de ALV. Dat kan door een korte reactie op een e-mail ( Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. ) te sturen met je naam. We stellen het op prijs als je je aan- of afmelding uiterlijk 19 april aan ons laat weten.

In dit bericht kun je ook aangeven of je nog nieuwe bestuurskandidaten weet. Het bestuur heeft dringend wat aanvullingen nodig en we kunnen ieders hulp hard gebruiken. Ken je iemand of ben je zelf bereid om in het bestuur plaats te nemen, dan kun je dat opgeven.

Namens het bestuur,
Frans Kubitza, secretaris

Laatst aangepast op dinsdag, 06 april 2021 19:22
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.