Wateringse Veld Kranenburg slaat na rust hard toe!
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
woensdag, 02 oktober 2019 08:02

Voor de 2e competitiewedstrijd kwam van Nispen uit de Zilk op bezoek. De wedstrijd was koud begonnen of de gasten maakte de 0-1, dat wordt een inhaalslag. Na een 0-1 ruststand moest het dan maar gebeuren in de 2e helft, maar het was opnieuw van Nispen wat toesloeg 0-2! Dit was voor Wateringse Veld Kranenburg de wake-up call want via Nicky Brouwer 2x en Fransesco Fens 2x werd het uiteindelijk een keurige 4-2 overwinning, proficiat! Aanstaaande zaterdag wederom een thuiswedstrijd, dan komt het Leidse Docos op bezoek, tot zaterdag!

Nispen 2

De weglopende  Nicky Brouwer heeft zojuist de aansluittreffer gescoord 1-2

 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.