Nieuws voor de jeugdafdeling!
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
donderdag, 23 mei 2019 11:49

Na het nieuws over de samenwerking met Voetbalschool Skillz, is de indruk ontstaan dat er geen plaats is voor onze huidige jeugdleden. Dit is ONJUIST! Er is zeker wel plek voor onze huidige jeugdleden. Men moet er wel rekening mee houden dat er ook voldoende vrijwilligers moeten zijn om dit te organiseren, Deze vrijwilligers zijn enorm schaars en moeilijk te vinden. En zonder lukt het niet.

Wanneer er voldoende spelers zijn voor een team in een leeftijdscategorie, zal dit team gewoon bij ons kunnen blijven voetballen.

De aankomende periode zal een inventarisatie gemaakt worden van de jeugdspelers die willen blijven en welke teams dit kunnen vormen. De ouders zullen worden uitgenodigd om er samen voor te zorgen dat de organisatie hiervan vormgegeven kan worden.

 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.