Wateringse Veld Kranenburg na moeizaam duel langs Naaldwijk
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
zondag, 14 april 2019 13:09

Na een moeizame wedstrijd onder bizarre omstandigheden, heeft Wateringse Veld Kranenburg de op papier zeer lastige thuiswedstrijd tegen Naaldwijk gewonnen. Een minuut of 5 voor rust was het Francesco Fens die op aangeven van Phil Altimari de 1-0 op het bord zette.

In tegenstelling tot de vorige wedstrijd, stond de verdediging van de koploper als een huis en werd Naaldwijk nauwelijks gevaarlijk. Ook toen de ploeg van Chris Treling opportunistischer ging spelen, kwam de voorsprong van de thuisploeg niet of nauwelijks in gevaar. Het bleef door de 1-0 wel lang spannend.

Toen de scheidsrechter voor het einde floot werd er na het horen van de uitslagen van Lyra en Schipluiden breeduit gelachen. KMD, op 4 punten van de koploper, is nog de enig overgebleven achtervolger. Volgende week wacht de lastige uitwedstrijd bij Duindorp waartegen de thuiswedstrijd werd verloren. Na het aantreden van Ricky van den Bergh is de ploeg met 9 uit 3 nog altijd foutloos.

Naaldwijk1

Fransesco Fens scoort hier de belangrijke 1-0!

Laatst aangepast op zondag, 14 april 2019 13:11
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.