Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
zondag, 05 januari 2014 21:24

Op zondag 19 Januari 2014 gaat de Wintercursus weer van start. De duur van deze cursus is 5 weken en zal plaats vinden op het terrein van Haaglandia in Rijswijk. 

De trainingsdata zijn 19 januari, 26 januari, 2 februari, 9 februari en 16 februari. In deze 5 weken wordt aan alle onderdelen van het keepersvak gewerkt. Enkele onderdelen daarvan zijn voetenwerk, duiken / vallen / zweven, insnijden van de bal, 1 tegen 1 duel en de traptechniek. De trainingen staan onder leiding van Arjan van der Kaaij, Erwin Friebel en André van der Kaaij.

De tijdstippen van de trainingen op zondagochtend zijn van 10.00 uur tot 11.00 uur en van 11.15 uur tot 12.15 uur. Per groep zijn er maximaal 4 keepers per trainer ingedeeld, zodat er optimaal geleerd kan worden. Na inschrijving van uw zoon of dochter zal er bepaald worden in welke groep hij of zij zal worden ingedeeld. De kosten van deze cursus bedragen € 50 -, hiervoor krijgt uw zoon of dochter 5 lessen.

Na het doorlopen van de cursus zal er een certificaat van deelname overhandigd worden.

Aanmelden kan op www.keeperschoolnederland.nl.

 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.