Onder Ons Darttoernooi 2013
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
maandag, 27 mei 2013 19:18

Het is al bijna weer zover voor het jaarlijkse Onder Ons Darttoernooi! We zijn een beetje laat met de aankondiging maar we rekenen op jullie komst. Niemand wil de kans missen om de cup met de grote oren te winnen!


Op zaterdag 01 juni 2013 zijn we weer te gast in de kantine van sv Wateringse Veld. Natuurlijk is er ook weer de Lady's cup!!!!!!

Naast het darten is er genoeg gelegenheid om bij te kletsen onder het genot van een hapje en een drankje. De niet –darters onder ons zijn natuurlijk ook van harte welkom om mee te doen of om de andere aan te moedigen.

Schrijf je snel in bij Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. onder vermelding van je naam en het aantal personen (Dames / Heren) die eventueel mee willen doen.

Plaats: sv Wateringse Veld - Guido de Moorstraat 35 - Den Haag
Aanwezig om: 18.30 uur
Inschrijfgeld: € 10 per persoon

 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.