In memoriam - Arie van der Kraats
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
woensdag, 26 september 2012 20:19

Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden op 24 september jl. van Arie van der Kraats. Arie, bij veel van de oudere leden bekend, was tientallen jaren lid van onze vereniging en is ook actief geweest als jeugdsecretaris en als leider van het 4e seniorenelftal. Zelfs op hoge leeftijd waren Arie en zijn vrouw Bep, indien mogelijk, nog van tijd tot tijd op ons complex aanwezig. Arie is 85 jaar geworden.

Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 27 september van 18:30 uur tot 19:15 uur in het uitvaartcentrum van CUVO uitvaartzorg, Ockenburghstraat 29 in Den Haag. De plechtigheid en crematie vinden plaats op vrijdag 28 september om 12:00 uur in het crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21 in Den Haag. 

Het bestuur en de leden van sv Wateringse Veld wensen de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

Laatst aangepast op maandag, 01 oktober 2012 16:20
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.