Donatie om Corona te overwinnen
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
maandag, 20 april 2020 20:55

In deze rare, onzekere tijd van Corona is het ook financieel een moeilijke tijd voor de club. Alles staat stil maar de rekeningen gaan gewoon door daarom is er een actie gestart op www.getfunded.nl waar wij de vereniging kunnen helpen met een bijdrage, groot of klein want alle beetjes helpen zodat wij allemaal hopelijk zo snel mogelijk weer gezellig op de club kunnen komen en het normale leven weer oppakken.. Dus ga naar www.getfunded.nl en zoek naar Steun de Club wateringse veld/kranenburg en doe een donatie. Dank namens ons allemaal

Laatst aangepast op maandag, 20 april 2020 20:57
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.