Open dag!
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
woensdag, 12 september 2018 09:13

Op zaterdag 15 september 2018 is iedereen van harte welkom op de open dag van uw Buurthuis van de Toekomst. Er worden diverse activiteiten gehouden waaronder jeugdwedstrijden en in de middag de wedstrijd Wateringse Veld Kranenburg 1 - Erasmus 1. Deze dag gaat ook het nieuwe Buurthuis van de Toekomst open en dat vieren wij graag met u. Iedereen is van harte welkom om gezellig een kijkje te komen nemen. Natuurlijk kunnen wij niet iedereen persoonlijk bedanken naar degene die dit weekend mogelijk hebben gemaakt. Buiten de vele vrijwilligers die geholpen hebben met wat dan ook hebben wij ook financielle steun gekregen van de volgende mensen;

Fysio Dennis Lorsheyd.. Kipp & Hopp schilderwerken.. CMT Wateringen.. BeDe kamerverhuur en Bloemenhuis George..

Allemaal bedankt

Laatst aangepast op zaterdag, 15 september 2018 09:38
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.