Wateringse Veld GONA geen kind aan Oosterheem
Gebruikerswaardering: / 5
LaagsteHoogste 
zondag, 08 april 2018 07:44

In een eenzijdige partij was Wateringse Veld/GONA de baas over sv Oosterheem. Fransesco Fens nam de eerste twee treffers voor zijn rekening en stelde Roger Beld in de gelegenheid om de 3-0 aan te tekenen. Bij de 4-0 waren ook beide spelers betrokken, maar nu was het Fens die scoorde.

Waterinngse-Veld-SVO-001

In de tweede helft trof Yair Sidoel als eerste doel. Mark van Domburgh deed daarna iets terug voor de Zoetermeerders, maar het leed was nog niet geleden (5-1). De zesde treffer kwam op naam van Ricky van den Bergh. Het was de honderdste treffer van de Hagenaars in deze competitie. Fens en Van den Bergh bepaalden daarna de eindstand op 8-1.

 

 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.