Uitnodiging Buitengewone Algemene ledenvergadering Wateringse Veld/Gona.
Gebruikerswaardering: / 2
LaagsteHoogste 
maandag, 26 maart 2018 19:11

Via deze weg nodigen we al onze leden uit voor de BALV op dinsdag 10 april 2018 om 20.00 uur. Tijdens de BALV zullen de aangepaste statuten van onze vereniging nav de naamswijziging en in het kader van Buurthuis van de Toekomst aan de leden gepresenteerd worden en verzocht deze akkoord te vinden. Ook zullen de leden geïnformeerd worden over de voortgang met betrekking tot het Buurthuis van de Toekomst.
Wij zien u graag op dinsdag 10 april.

Laatst aangepast op dinsdag, 03 april 2018 06:44
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.