Wijziging van wijze van contributie-inning
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
vrijdag, 09 september 2016 21:09

Voor de inning van de contributie werken wij sinds dit nieuwe seizoen samen met ClubCollect. ClubCollect verstuurt namens de vereniging naar ieder lid een e-mail, SMS of brief met het verzoek de contributie te voldoen. In deze berichten is een link opgenomen. Via deze link kunt u de betaling per automatische incasso of via iDEAL voldoen. Hierbij kunt u aangeven deze betaling in één keer te voldoen of in termijnen (voor gespreid betalen wordt een klein bedrag in rekening gebracht en dit is alleen mogelijk via automatische incasso). De betaling moet voor de aangegeven vervaldatum voldaan worden. Heeft gekozen voor betaling in termijnen? Dan krijgt u vóór elke vervaldatum een herinnering per e-mail, SMS of brief. Beschikken wij als vereniging nog niet over uw (juiste) telefoonnummer en/of e-mailadres dan krijgt u binnenkort een brief met een inlogcode voor een beveiligde webpagina waar u deze gegevens kunt invullen. U kunt de juiste gegevens uiteraard ook persoonlijk doorgeven aan Frans Kubitza, de secretaris van onze vereniging via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. , via het e-mailadres  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of via www.clubcollect.com/goede-start.

Meer informatie over de werkwijze van ClubCollect kunt u vinden op www.clubcollect.com.

Laatst aangepast op zaterdag, 10 september 2016 07:30
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.