Meisjesdag!!
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
donderdag, 14 januari 2016 16:05

Zondag 13 maart a.s. is er een speciale meisjesdag. Op deze dag kunnen meisjes uit de club, familie, nichtjes, vriendinnetjes, schoolvriendinnen, meisjes uit de buurt maakt niet uit wat in de leeftijd van 5 tot 10 jaar de hele dag genieten. Onder begeleiding van trainers en speelsters van ADO kunnen de meiden de hele dag genieten en kijken of  ze het spelletje leuk vinden en dan eventueel bij ons willen komen voetballen. Deze dag is uiteraard helemaal gratis en tussendoor krijgen de kinderen een lunch en wat te drinken. Dus vertel dit door aan ieder meisje die je kent.

Laatst aangepast op donderdag, 14 januari 2016 16:13
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.