7 x 7 Gezelligheidstoernooi
woensdag, 10 juli 2013 20:42
Op Zondag 18 Augustus organiseren we weer ons jaarlijks 7 x 7 gezelligheidstoernooi. Iedereen mag meedoen maar sportiviteit staat voorop. Dus heb je 7 vrienden/dinnen, 7 ooms, 7 buurmannen, 7 collegaas of wat dan ook, geef je op en doe mee. Het begint om 11 uur en eindtijd ligt aan de hoeveelheid teams dat er mee doen, daarom kan je je opgeven tot 1 Augustus. Opgeven kan bij R.Kubitza, A.v.Engelen of P.Gielen. Er wordt Live Music gespeeld door de coverband The Mob. Kan of wil je niet voetballen maar wil je toch helpen geef je dan ook op want vrijwilligers hebben we nooit genoeg.
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear

Het weer

Den Haag
0°C
Den Haag °C | °C | °C
[Details]

InloggenOnline

We hebben 65 gasten online

VoetbalnieuwsPowered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.