Trainingen jeugd afgelopen!
woensdag, 05 juni 2013 16:01

De standaard trainingen van de Voetbalacademie zijn voor dit seizoen afgelopen. Wel is er gelegenheid tot het volgen van zomercursussen bij de Voetbalacademie, hierover zal binnenkort nadere informatie op de website komen. Het kan zijn, dat individuele leiders en trainers alsnog incidenteel afspraken maken met hun teams om te gaan trainen. Dit verloopt dan in de meeste gevallen via de Technisch Jeugdco√∂rdinator, Raymond Simonis. Hij is te bereiken via het emailadres  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear

Het weer

Den Haag
0°C
Den Haag °C | °C | °C
[Details]

InloggenOnline

We hebben 41 gasten online

VoetbalnieuwsPowered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.