Overschrijving naar andere vereniging
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
donderdag, 16 mei 2013 08:46
Hiervoor geldt de volgende procedure. Spelende leden die volgend seizoen voor een andere vereniging willen uitkomen, dienen bij de nieuwe vereniging een overschrijfformulier of verklaring vrijgave pupillen op te halen, dit formulier deels door sv Wateringse veld te laten invullen en vervolgens door de nieuwe vereniging voor 15 juni bij de KNVB te laten inleveren. sv Wateringse veld moet verklaren dat aan alle verplichtingen is voldaan. Het gaat dan om · betaling van de contributie · inlevering van in bruikleen beschikbaar gestelde kleding/overige spullen Daarnaast moet sv Wateringse Veld ervoor zorgen dat de spelerspas bij het formulier wordt gevoegd. Het overschrijven kan gebeuren op de volgende data: Maandag 3 juni: 19.30 - 20.30 Dinsdag 4 juni: 19.30 - 20.30
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.