Speciale voetbaldag bij Voetbal Academie
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
maandag, 06 mei 2013 14:43

In één dag een nog betere voetballer worden? Dat kan! De Voetbal Academie van Ton Jenner houdt op donderdag 9 mei een speciale voetbaldag voor jong talent. Naast de eigen spelers van de voetbalacademie mogen ook de jeugdspelers van sv Wateringse Veld hieraan meedoen. Tijdens de voetbaldag wordt de techniek van de spelers nog verder ontwikkeld. En het is bovenal een leuke dag met veel voetbalplezier. Het programma bestaat uit een combinatie van techniektrainingen, wedstrijdjes en een gezamenlijke boswandeling. De voetbaldag vindt plaats op het terrein van voetbalvereniging DVC aan de Brasserkade 238 in Delft. Aanvang 09.30 uur en einde om 16.00 uur. Inschrijven kan via de website van de Voetbal Academie: http://www.voetbalacademie.nl/pagina/aanmelden/40

 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.