sv Wateringse Veld 1 onderuit in de beker bij HVC'10
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
woensdag, 15 augustus 2012 22:52
In deze poule werd alleen gespeeld de ontmoeting tussen HVC'10 en Wateringse Veld. Trainer Bert de Best van de Hoekenaren lijkt zijn team klaar te hebben voor de competitie. Na goede resultaten in de oefenduels, werd nu in de bekerstrijd Wateringse Veld met 5-1 op de feiten gedrukt. Jurgen Warbout en Leroy Smits zorgden voor een 2-0 stand, waarna de bezoekers van trainer Martin Abbenhuis terugkwamen in de wedstrijd via Abdel Akhlal. Daarna was het gedaan met het verzet van Wateringse Veld en liep HVC'10 uit naar 5-1 via Jasper van der Schilt, Robin van Zanten en een al in eigen doel van Adnan el Jabli.
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.