La Cantina Toernooi
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
donderdag, 09 augustus 2012 22:30
De eerste avond van het "La Cantina Toernooi" zit er op. Wateringse Veld won van TAC '90. Na een ruststand van 2 - 2 werd het uiteindelijk 3 - 2 en plaatste Wateringse Veld zich voor de finale. Daarin zullen zji uitkomen tegen de organiserende vereniging Duindorp SV. Na een 2 - 1 ruststand werd WIK na de volle negentig minuten met 4 - 1 verslagen. Zaterdag de finale wedstrijden. Om de 3e en 4e plaats spelen dan TAC '90 en WIK tegen elkaar. Om de 1e en 2e plaats treden Wateringse Veld en Duindorp SV aan. Beide wedstrijden op Sportpark Houtrust vangen aan om 14.30 uur.
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.