7 x 7 Toernooi
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
dinsdag, 31 juli 2012 09:12
Ook dit jaar is er weer ons WAVE gezelligheids 7 x 7 Toernooi en wel op zondag 26 Augustus. Er doen dit jaar 16 teams mee dus beloofd een drukke en gezellige dag te worden. Er wordt in 4 poules gespeeld en dan daarna de kruisfinales. De gehele dag wordt er door SEAT/Wittebrug van muziek voorzien en na afloop is er uiteraard LIVE Muziek van zanger WESLEY. Voor de kinderen is er een spring kussen en wordt er voor het innnerlijke ook gezorgd middels een extra tap en BBQ en uiteraard is iedereen welkom vanaf half 11. Dus zet deze dag in je agenda.
Laatst aangepast op zondag, 05 augustus 2012 15:18
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.