Perfecte afsluiting F1
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
maandag, 18 juni 2012 09:38
De F1 heeft afgelopen zaterdag het schitterende seizoen afgesloten met een dagje Efteling. De kinderen hadden het geweldig naar hun zin en beleefde een dag om nooit te vergeten. Ook moet gezegd worden dat zij zich heel goed hebben gedragen en goed luisterde naar de leiders. Deze dag is mogelijk gemaakt door sponsoring van Anton van Engelen, Tjoeman Chang jr, Sem Kardogan en Ronnie Banwari. Tevens wil de leiding van de F1 alle ouders bedanken voor de prettige samenwerking die zij het gehele seizoen hebben gehad, grote klasse!
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.