Uitnodiging trainingen Voetbalacademie week 24
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
vrijdag, 08 juni 2012 12:10

Afgelopen weken hebben we kennis kunnen maken met de Voetbalacademie van Ton Jenner en de Keeperschool Nederland van Arjan van der Kaay en Eric Tanis. De avonden werden druk bezocht en zijn over het algemeen goed verlopen. Natuurlijk zijn er in deze aanloopperiode ook punten, die onze aandacht vragen. Daar hebben we gisteravond een gezamenlijk overleg over gevoerd met de jeugdcommissie en Ton Jenner.

Uit dit overleg kwam de wens naar voren in ieder geval nog een keer een gezamenlijke training te organiseren, waarbij de trainers meer inzicht krijgen in de mogelijkheden van onze spelers. Om dit te kunnen doen, is het noodzakelijk de trainingen te kunnen spreiden. Zo krijgen de trainers de gelegenheid meer op individueel niveau te kijken waar de mogelijkheden liggen en krijgen de spelers meer aandacht om verbeteringen aan te kunnen brengen. Uiteraard wordt dit ook de opzet voor de trainingen van volgend seizoen.

Voor komende week betekent dit, dat we in ieder geval nog 1 trainingsronde zullen organiseren. De trainingen zijn alleen gericht op voetbal, er is geen keeperstraining. Dit houdt onder meer verband met het feit, dat de keepers al een tweetal vrij intensieve trainingen hebben gehad. Ook het meidenteam zal deze week niet trainen. Dit heeft als belangrijkste reden, dat de proeftrainende meisjes pas vanaf volgend jaar wedstrijden zullen gaan spelen in 1 team. Voor hen is het minder noodzakelijk om nu al individueel te kijken op welk niveau zij zitten. De meiden, die nu al wel lid zijn, zijn wel ingedeeld en worden dus ook verwacht op de training op de aangewezen tijd.

Hieronder hebben we aangegeven wie wanneer verwacht wordt voor de training. Mocht u / uw kind verhinderd zijn voor deze training, dan verzoeken wij u hem / haar af te melden via het e-mailadres Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. . We verzoeken iedere speler minimaal 10 minuten van te voren aanwezig te zijn voor de trainingen, zodat deze op tijd kunnen starten.

Hebt u nog vragen, dan zijn  we graag bereid deze te beantwoorden!

Met sportieve groet, namens de jeugdcommissie

Remco van der Wal,
Jeugdvoorzitter 

Woensdag 13 juni 15:00 - 16:00

 

Loïs van der Ploeg Jaeden Uyanik Raylee Chang
Ashwin Autar Julia Banwari Sem Karadogan
Aaron Libiee Jay Neijts Milan Milic
Dani Ganpat Luca Witkamp Tjoeman Chang
Adesh Lachmansingh Taher Salem Aylton Gregorius
Kaan Aydogdu Giovanni Bakker Zine edine Ladas
Lukas Mund Rinus van Breukelen  Zakaria Kejouan

 

Woensdag 13 juni 16:00 - 17:00

 

Mike van der Meeren Onur Cemek Lars Demper
Erik Heikoop
Matthijs Koopman Thijmen Groen
Eren Celebi
Jens van der Valk Aymane Bouhalhoul
Joshua Wagner Furkan Soysal Mateo Tintinago Diosa
Jamie Bruin Donna Dijkstra Mees van Eijndhoven
Noureddine Boukhari Danny Lakhisaran Ilse Roos GroenDonderdag 14 juni 18:00 - 19:00

 

Ilyaas Alidjan Thomas van der Kraan Enes Celebi
Raymen Borst Dante Bharatsingh Chris Bunschoten
Matthijs van der Ploeg Stuart Vastenburg Shindujan Balasubramaniam
Mert Karadogan Lucas Zuidema Bahadur Singh
Mohammed Ouama Kartigan Paskaran Belinda Scholten
Filinta Arslan Anass Hella Bas Stock

 

Donderdag 14 juni 19:00 - 20:00

 

Ismail Karadirek Pelle van Hilst Rick van Bragt
Dean Wagner Anass Hajjam Jordy van Luik
Mohammed Ladas Issam Alla Sander de Mos
Pieter Vis Ruben van der Wal Abdelhamid Ladas
Tim Meijer Steve Waheeb Roldi Boot
Abdullah Karadirek Stef Verhaak Ruben Mak
Dario Steinmetz Shently Daal  


Laatst aangepast op dinsdag, 12 juni 2012 22:32
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.