Trainingen jeugd komende weken
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
woensdag, 23 mei 2012 01:00

Afhankelijk van de desbetreffende trainers zullen de trainingen van de pupillen en junioren in de komende weken niet altijd meer gehouden worden. Voor de F-pupillen zullen er in ieder geval geen reguliere trainingen meer worden gehouden. Neem bij twijfel even contact op met je trainer of de trainingen doorgaan.

De kennismakingstrainingen van de Voetbalacademie van Ton Jenner staan gepland voor de F-pupillen, de E-pupillen, de D-junioren en de C-junioren op donderdag 24 mei, donderdag 31 mei en donderdag 7 juni van 19:00 tot 20:00 uur stipt. Op de laatstgenoemde dag mag je vriendjes en vriendinnetjes meenemen naar de training.

De trainers van deze teams van sv Wateringse Veld worden van harte uitgenodigd ook bij de trainingen op het veld aanwezig te zijn. Natuurlijk wordt de aanwezigheid van ouders, vrienden en bekenden langs de lijn aangemoedigd. We verwachten een hoge opkomst!

Laatst aangepast op woensdag, 23 mei 2012 16:13
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.