5e activiteit WAVE
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
zaterdag, 25 februari 2012 11:56
Op woensdag 22 februari jongsleden heeft de (alweer) 5e activiteit van onze sponsorclub WAVE plaatsgevonden. Als thema was deze keer gekozen voor Cultuur. Als lokatie diende hiervoor het Haags Historisch Museum. Speciaal voor onze sponsorclub was het museum in de avonduren geopend. De rondleiding over de exposities ‘Typisch Haags’ en ‘Tussen Fantasie en Werkelijkheid’ werd verzorgd door een gids met als achternaam Cats. Geen familie van want dat was volgens hem genetisch onmogelijk. In ieder geval een gids die op aanstekelijke wijze onze aandacht wist vast te houden en ons wees op verschillende elementen op de schilderijen die je anders wellicht over het hoofd zou zien of waarvan de betekenis niet bekend zou zijn. Na deze interessante rondleiding begaf het gezelschap zich naar restaurant ‘De Haagse Kluis’. Na eerst een paar drankjes te hebben gedronken vond het diner plaats in een hele mooie (aparte) ruimte. Het diner werd verzorgd door de ons bekende kok Ed Keyzer en zoiets kun je aan hem wel overlaten. Tijdens het diner werd door het bestuur van WAVE verantwoording van de financiële resultaten over de afgelopen periode afgelegd. Een goed en gezellig diner en het werd die avond dan ook erg laat. Al met al weer een geslaagde activiteit waarvoor een woord van dank aan de organisatoren.
Laatst aangepast op zaterdag, 25 februari 2012 23:40
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.