Loting Haaglanden Voetbal Toernooi.
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
woensdag, 08 februari 2012 22:44
Woensdagavond vond in het Winston Leisure Centrum de loting plaats voor het Haaglanden Voetbal toernooi 2012. Dit toernooi is de opvolger van het roemruchte AD/HC Cup toernooi. Ook Wateringse Veld had zich ingeschreven voor Haaglanden Voetbal toernooi en heeft in de eerste ronde 4e klasser Te Werve geloot. De eerste ronde wordt gespeeld op 13 maart 2012, bij en tegen Te Werve. Voor Wateringse Veld dus eerst een uitwedstrijd maar wel een tegenstander die een goede start van het toernooi mogelijk moet maken.
Laatst aangepast op woensdag, 08 februari 2012 22:45
 

Wedstrijdprogramma

Onze sponsoren

Bandel Telematica Constructie Met Techniek Slot Menswear


Powered by Joomla!. Designed by: england football fanzone org.tw domain Valid XHTML and CSS.